O firmie

Wszyscy miłośnicy słodkości zgodnie przyznają, że chętnie wracają do Cukierni Millenium, ponieważ oferowane przez nas wyroby doskonale trafiają w najróżniejsze preferencje i smaki. Ponadto mają pewność, że każdy z wypieków został wykonany z najwyższej jakości produktów.


Nasza oferta obejmuje ponad 50 ciast, które z pasją pieczemy i sprzedajemy już od 1999 roku, a ich wyśmienity smak nieustannie urzeka podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.


Wykonujemy także kreatywne torty okolicznościowe, które stanowią niezbędny element podczas takich uroczystości jak wesela, chrzciny, komunie oraz urodziny. 


U nas mogą Państwo nabyć także różnego rodzaju ciastka i ciasteczka, jak również wyśmienite paszteciki, kapuśniaczki oraz rożki z serem, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. 


Naszą wizytówką jest wyszukany smak oraz tradycyjna receptura udoskonalana od 20 lat.  Mamy nadzieję, że w Cukierni Millenium każdy z przyjemnością odkryje i doceni wyjątkowe oraz niepowtarzalne smaki naszych wyrobów. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Rzeszowie, Leżajsku oraz Przeworsku.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 17 855 53 14
Poznaj Cukiernię Millenium

 

Cukiernia Millenium produkuje pyszne torty, ciasta i ciasteczka dla naszych klientów przez prawie 20 lat.

Zakład produkcyjny znajduje się w Strażowie. Posiadamy własne sklepy w Rzeszowie, Przeworsku i Leżajsku. Dostarczamy zamówienia do domów weselnych, hoteli i restauracji, miedzy innymi Dwór Ostoya, Dwór Boratyn, Pałac Sieniawa, G2A Arena, Cztery Pory Roku, Maraton jak również realizujemy indywidualne zamówienia typu: wesela, chrzciny, komunie, imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
Odwiedź nasz instagram
cukiernia_millenium
#millespedzonechwile #cukierniamillenium #rzeszowcukiernia #rzeszowcafe #rzeszowkawiarnia #rzeszowskiesmaki